11 paź

Lenovo Y700-17 – czołówka wśród laptopów do gier

Lenovo dzięki zdobytemu doświadczeniu przy sprzęcie o różnym przeznaczeniu, wyrobiła sobie uznanie także wśród graczy. Dedykowana im seria Y to zdecydowany faworyt na rynku, gdyż jest to sprzęt, który poradzi sobie z najtrudniejszymi nawet zadaniami. Jeśli mówimy dodatkowo o modelu Y700-17 to możemy mieć pewność, że otrzymamy sprzęt o najlepszej specyfikacji jaką oferuje producent. Cena znajdzie się gdzieś pośrodku widełek cenowych innych producentów, dlatego komputer wart jest uwagi osób, które planują zakup nowego komputera.

Obudowa

Lenovo dzięki zdobytemu doświadczeniu przy sprzęcie o różnym przeznaczeniu, wyrobiła sobie uznanie także wśród graczy
fot. lenovo.com

Lenovo Y700-17 to ciekawa stylistyka. Producent dba o to, aby każdy model charakteryzował się niebanalnym wyglądem, tak poszukiwanym przez graczy. Wygląd laptopa jest drapieżny i efektowny, dzięki czemu zyskał sobie wielu zwolenników. Na uwagę zasługuje znana z produktów tej marki klawiatura AccuType. Jest to bardzo funkcjonalna i poręczna forma obsługi komputera. Duże, profilowane klawisze oraz strzałki kierunkowe pomogą w trudnych i wymagających precyzji rozgrywkach. Producent, wraz z firmą JBL, opracował także dobry system nagłośnieniowy, który dostarczy dźwięk czysty i przestrzenny, w każdego rodzaju multimediach jak gry, filmy czy muzyka.

Procesor i karta graficzna

Skoro ajwyższa półka sprzętowa to nie mogło zabraknąć najlepszych na rynku podzespołów. Mowa tutaj o Intel Core i5 lub i7, który zestawiony został z jedną z najmocniejszych obecnie kart graficznych – GeForce GTX 960M. Ten duet bez trudu sprosta najnowszej produkcji na wysokim poziomie detali. Wszystko wspierane jest nowoczesnymi i efektywnymi technologiami, które wspomagają pracę komputera i umożliwiają pracę nad wieloma zadaniami równocześnie bez utraty płynności. Testowany na najnowszych grach uzyskuje wyniki powyżej 100 FPS.