28 paź

Energooszczędny laptop dla wymagających przedsiębiorców

W dzisiejszych czasach bez komputera jest jak bez ręki – każdy z nas potrzebuje go do pracy i funkcjonowania. Jeśli często bywasz w podróżach lub też po prostu jesteś zabiegany, co często się zdarza w przypadku bycia przedsiębiorcą to z pewnością docenisz model laptopa, jakim jest Lenovo ThinkPad L15. To urządzenie wyposażone zostało w energooszczędny, niskonapięciowy procesor Intel Core 10. generacji, co sprawia, że nie tylko wytrzyma długi czas bez ładowania, ale przy tym zaoferuje niesamowitą wydajność w segmencie urządzeń mobilnych.

Laptop niemal perfekcyjny

W dzisiejszych czasach bez komputera jest jak bez ręki - każdy z nas potrzebuje go do pracy i funkcjonowaniaWbrew pozorom nie każdy laptop dostępny na rynku za wysoką cenę zaoferuje nam wysoką wydajność i najnowsze podzespoły. W przypadku notebooka Lenovo ThinkPad L15 otrzymujemy całą masę technologicznych nowości za stosunkowo niewielkie pieniądze. Producent zadbał między innymi o implementację takich nowatorskich rozwiązań jak mechaniczna przesłona kamery, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych. Niewielka waga, bo jedynie ok. 1.38 kg sprawi, że nie odczujesz ciężaru tego komputera zabierając go ze sobą dosłownie wszędzie. Na uwagę zasługuje zastosowanie niskonapięciowego procesora Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake, który odpowiada za niesłychanie błyskawiczne wykonywanie operacji na tym laptopie. Rozsądnych rozmiarów 15,6 calowa, matowa matryca IPS Full HD (więcej) sprawi, że wyświetlana treść będzie czytelna w każdych warunkach. Na uwagę zasługuje także wykorzystanie dysku SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o pojemności do 1 TB, czy najnowsza dostępna na rynku pamięć operacyjna DDR4 w wielkości do nawet 16 GB.

Co przemawia za wyborem laptopa Lenovo ThinkPad L15

Chociaż już sama specyfikacja laptopa Lenovo ThinkPad L15 potrafi urzec każdego to jednak nie ona sprawiła, że ludzie na całym świecie szybko pokochali ten model. Stało się tak za sprawą tego, że notebook ten jest:

  • niesamowicie wszechstronny – świetnie sprawdzi się zarówno w domu, w biurze, jak i w podróży,
  • bardzo mobilny – dzięki niewielkiej wadze oraz rozsądnych wymiarach, a także pojemnej baterii,
  • niesamowicie wydajny – zastosowano w nim najnowszej generacji procesory Intela,
  • nieskazitelnie piękny dzięki minimalistycznemu, stonowanemu designowi.

Z czystym sumieniem można więc polecić ten model każdemu, kto szuka pewnego rozwiązania na rynku urządzeń mobilnych.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com