27 paź

Laptop niesamowity pod każdym względem

Kreatywność i odróżnianie się od tłumu to wartości, które są mocno premiowane w dwudziestym pierwszym wieku. Własna marka to klucz do sukcesu dla wielu przedsiębiorców. Z tego też powodu nie wybieraj popularnych rozwiązań wśród laptopów, które z góry skazują Cię na nierówną walkę – narzekanie na spowolnienie Twojej pracy i nieporęczność. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie Lenovo ThinkPad L15 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4596,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l15.html), który to jest niezwykle lekki, bowiem waży zaledwie około 1,38 kg jak na posiadanie aż 15 calowej matrycy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Wydajność oparta o najnowszą generację procesorów Intel

Sercem laptopa Lenovo ThinkPad L15 jest niskonapięciowy procesor 10. generacji Intel Comet Lake, który nie tylko jest energooszczędny, co pozwala na długi czas pracy na baterii, ale także niesłychanie wydajny, dzięki czemu podczas pracy nie uświadczysz żadnych przycięćSercem laptopa Lenovo ThinkPad L15 jest niskonapięciowy procesor 10. generacji Intel Comet Lake, który nie tylko jest energooszczędny, co pozwala na długi czas pracy na baterii, ale także niesłychanie wydajny, dzięki czemu podczas pracy nie uświadczysz żadnych przycięć. Sama konstrukcja tego notebooka jest solidna i dobrze spasowana. Komputer ten posiada 15,6 calową, matową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD, aż do 16 GB pamięci operacyjnej DDR4 oraz nawet 1 TB dysku SSD na złączu M.2 PCIe NVMe. Dzięki pojemnej, aż 46 Wh baterii możliwe jest uzyskanie nawet do 14 godzin czasu pracy na baterii. Na szczególne wyróżnienie w tym laptopie zasługuje implementacja technologii bezpieczeństwa takich jak:

  • czytnik linii papilarnych,
  • mechaniczna przesłona kamery – ThinkShutter,
  • moduł dTPM 2.

Laptop o niebanalnym wyglądzie

W kwestii laptopa Lenovo ThinkPad L15 należy również przyznać, iż najzwyczajniej w świecie może on się podobać, a to za sprawą swojej minimalistycznej, biznesowej stylistyki, która w połączeniu z lekkością urządzenia i dobrym spasowaniu konstrukcji stanowi prawdziwe arcydzieło. Notebook ten z pewnością poradzi sobie w każdych warunkach z wszystkim zadaniami, jakie mu postawisz. Jest to niezwykle wygodne i poręczne urządzenie, które zdecydowanie ułatwi życie każdemu przedsiębiorcy oraz podróżnikowi, niemogącemu się obyć bez dobrej klasy komputera mobilnego.

Business obraz autorstwa rawpixel.com - www.freepik.com