26 sty

Lenovo ThinkPad T15g Gen 1

Kuźniewski – Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 to laptop skierowany głównie dla osób wymagających mobilnych oraz wydajnych urządzeń. Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 jest najwydajniejszym produktem serii T. Posiada on bardzo wydajny procesor Intel Comet Lake H oraz najwydajniejsze układy graficzne na rynku, czyli NVIDIA Geforce RTX 2080 Max-Q i RTX 2070 Max-Q.

Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 to laptop skierowany głównie dla osób wymagających mobilnych oraz wydajnych urządzeńUrządzenie powinno idealnie sprawdzić się u grafików lub montażystów, którzy wykorzystywaliby pełen potencjał mocnej karty graficznej oraz procesora. Laptop ma również fabrycznie zainstalowane 32 gb pamięci RAM potrzebne do obsługi programów przede wszystkim dla tej grupy odbiorców. Dodatkowo dysk SSD PCIe pozwoli na szybki i zarazem bezproblemowy dostęp do danych. Przed ThinkPadem nie będzie rzeczy niemożliwych związanych z brakiem wydajności, czy też funkcjonalnością. Mamy do dyspozycji maszynę zarówno małą, ponieważ o wyświetlaczu 15.6 cala, jak i wydajną ze względu na procesor marki Intel i grafiką NVIDIA Geforce RTX, przy czym urządzenie jest ciche i jeśli się nie wie jakie podzespoły ma ten laptop, można doznać niemałego zaskoczenia. Klawiatura wg recenzji (źródło https://www.reddit.com) jest przeciętna jak na tego typu urządzenia. Nawet jeśli Państwo chcielibyście skorzystać z niego bez podłączania do prądu i wyjść z nim na wycieczkę, spędzić czas w szkole lub zrobić ze znajomymi to producent zapewnia, że czas pracy na baterii wynosi 9h! To ogrom czasu, który możecie spędzić czas na wszystkim , co chcielibyście spędzić w mobilności.

Nawet jeśli cena dla chętnych kupców okazuje się trochę wysoka, jest ona wynagrodzona perfekcyjną jakością wykonania i podzespołami, o których pisałem wyżej. Spojrzenie na tego laptopa sprawia poczucie premium, że jest to produkt nienależący do niższej półki cenowej, więc przy zakupie trzeba to pamiętać. Trzeba zaznaczyć jego skierowanie do bardziej wymagających ludzi, potrzebujących atutów tego laptopa w większości do pracy.