18 paź

Mocne urządzenie do pracy? Z Lenovo ThinkPad P73 to możliwe

Nazwa Lenovo ThinkPad P73 jest Ci obca? Pierwszy raz słyszysz o serii laptopów ThinkPad? To warto się nimi zainteresować. Twoją uwagę może zwrócić Lenovo ThinkPad P73 o niezwykle mocnych osiągach. Sprawdź, co kryje się pod ciemną stroną obudowy. 

Co króluje w Lenovo ThinkPad P73 do zadań specjalnych?

Ważnym i mocnym parametrem Lenovo ThinkPad P73 jest dysk twardyWażnym i mocnym parametrem Lenovo ThinkPad P73 jest dysk twardy. W zasadzie Lenovo ThinkPad P73 posiada aż dwa rodzaje dysków. Jeden z nich stanowi dysk SSD M.2. Na drugi składa się HDD. Oba dyski o pojemności 1000 i 256 GB dają razem 1256 GB pamięci wspólnej. Taki wynik może być przydatny dla wielu branż nowych technologii i nie tylko. Z tak pojemnego dysku w Lenovo ThinkPad P73 ucieszą się zawodowi gracze oraz graficy komputerowi.

Bardziej przyziemnych i dostępnych na rynku laptopów nie posiada prędkości obrotowej. W przypadku Lenovo ThinkPad P73 prędkość obrotowa została podana. Jej wynik to 5400 obroty na minutę. Sercem GB sterują kontrolery SATA oraz NVMe.

Jaki rodzaj grafik oraz ekranu proponuje nam producent?

Dla wrażliwości wizualnej Lenovo ThinkPad P73 posiada niezwykle wydajną kartę (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4567,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p73.html). nVidia Quadro P620 sprosta oczekiwaniom wszelkich gier oraz programów graficznych. Ekran o przekątnej 17,3 cala dostarcza ciekawych wrażeń dla oczu. Przekątna o 1920 x 1080 działa na korzyść obrazu. Dodatek Full HD wzmacnia kolory oraz kontury emitowanego obrazu. Mat na matrycy Lenovo ThinkPad P73 pozwala na lepszą widoczność przy różnym typie naświetlenia.

Bateria na gorsze dni

Zdarzyło Ci się zapomnieć ładowarki do laptopa? Musiałeś szukać nowej albo wracałeś się do domu? Z Lenovo ThinkPad P73 nie będziesz miał z tym problemu. Sprzęt na pełnym ładowaniu jest w stanie pracować do 9 godzin. Taki czas pozwoli Ci na wykonanie normy pracowniczej bez zbędnych nerwów i stresu.

Złącza

Uniwersalny Lenovo ThinkPad P73 to prawdziwa kobieca torebka – znajdziesz w nim wszystko. Laptop jest wstanie obsłużyć karty pamięci:SD, SDHC, SDXC, MMC. Posiada 6 portów USB. Posiada wejście HDMI oraz mikrofon wraz z kamerą.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com