8 lis

Lenovo – niezwykła wydajność

Lenovo to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów laptopów biznesowych. Od wielu lat jego seria Thinkpad cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem klientów.  Nic dziwnego, jest to ścisła czołówka, jeżeli chodzi o segment laptopów dla profesjonalistów. Najnowsza generacja, czyli Lenovo Thinkpad E14 bez wątpienia szybko zjedna sobie szerokie grono użytkowników. 

Niezwykła wydajność

Lenovo to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów laptopów biznesowychProducent zastosował w swoich notebookach podzespoły najnowszych generacji, które zapewniają rewelacyjną wydajność i świetnie sprawdzą się nawet w trudnych zadaniach. Wybór modeli dziesiątej generacji Intel (czyli Comet Lake) sprawi, że łatwo dobrać sprzęt dostosowany do naszych potrzeb i typu wykonywanej pracy. CPU, w zależności od konfiguracji, może być wspierane dedykowaną kartą graficzną AMD Raderon RX 640, bądź korzystać ze zintegrowanej karty graficznej z rodziny Intel Iris Plus lub Intel UHD. Seria Thinkpad E14 obsługuje maksymalnie 16 GB pamięci RAM, pozwala na zamontowanie dwóch dysków twardych, wspiera także technologię Intel Optane.

Wyjątkowo smukła, mocna obudowa

Jak przystało na serię Thinkpad, obudowie i jakości wykonania ciężko coś zarzucić. Elegancję laptopa klasy premium połączono z dużą wytrzymałością sprzętu, o której klasie powinien świadczyć wojskowy certyfikat MIL-SPEC. Oznacza on odporność na niesprzyjające zewnętrzne warunki, takie jak upały, mrozy, wstrząsy, upadki czy zalania. Biznesowi użytkownicy, którzy często podróżują z komputerem z całą pewnością docenią jego solidność.

Długi czas pracy

Czas pracy sprzętu to nawet do 13 godzin bez konieczności sięgania po ładowarkę. Pozwoli nam to bezproblemowo przepracować cały dzień na jednym ładowaniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w podróży, czy podczas pracy w terenie. Sam zasilacz ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu zmieści się do każdej torby czy plecaka, nie stanowiąc jednocześnie dużego obciążenia.

Business obraz autorstwa pressfoto – www.freepik.com